Pousada Alameda Boa Vista
Pousada Alameda Boa Vista Recife hostel ligt ook binnen 25 minuten lopen van de Synagoge Kahal Zur Israel.
Er zijn 12 kamers in het hostel, waarvan sommige zijn voorzien van een minibar en voorzieningen zoals een flatscreen TV. Sommige van de privébadkamers zijn uitgerust met een douche om het verblijf van de gasten te verbeteren.
Mello's Maison Refeicoes is op 350 meter gelegen. Pousada Alameda Boa Vista hostel beschikt over een gedeelde keuken om zelf te koken. Soledade busstation bevindt zich vrij dicht bij dit hostel.
- Locale bezienswaardigheiden
- Sport Club do Recife1,8 km
- Marco Zero1,9 km
- Chifre Beach4,3 km
- Government House1,1 km
- Mirabilândia Park600 m
- Nossa Senhora do Carmo basilic1,5 km
- Republic Square1,1 km
- Culture House1,3 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes11 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Kamervoorzieningen
- WiFi is beschikbaar in kamers
- Mini bar
- Flat-screen TV
- Vloerbedekking
- Gordijnen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Pousada Alameda Boa Vista hostel?
Gasten kunnen het Paço do Frevo bezoeken, gelegen op 2 km van Pousada Alameda Boa Vista hostel. - ❓
Hoeveel kost het om in Pousada Alameda Boa Vista hostel te logeren?
De gemiddelde prijs van één nacht in Pousada Alameda Boa Vista hostel is $31. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Pousada Alameda Boa Vista hostel?
Gasten kunnen een bezoekje brengen aan Govinda, gelegen binnen het bereik van Pousada Alameda Boa Vista hostel, of O Amarelinho, gesitueerd binnen 14 minuten te voet ervan. - ❓
Zijn er kindvriendelijke faciliteiten in Pousada Alameda Boa Vista hostel?
Gezinnen met kinderen kunnen gebruik maken van de voorzieningen die worden aangeboden in Pousada Alameda Boa Vista hostel.